Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Szkolenia IT

Szkolenia dla początkujących i zaawansowanych

Szkolenia IT

Prowadzimy szeroki zakres szkoleń informatycznych, począwszy od podstawowych dotyczących obsługi komputera oraz pakietów biurowych po zaawansowane szkolenia systemów, sieci komputerowych oraz cyberbezpieczeństwa placówek użytku publicznego. Jesteśmy partnerem takich firm jak: CISCO, Microsoft, Comarch, Satel czy Platan oraz posiadamy odpowiednią certyfikację w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Zakres prowadzonych przez nas kursów pozwala dostosować się do najbardziej wymagających użytkowników. Szkolimy w zakresie podstawowym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło dobrać nam odpowiednie metody szkolenia.
Kompleksowa oferta

Szkolenia informatyczne Opole

Obsługa pakietów
biurowych

W kursie podstawowym zawarte mamy szkolenia podstaw obsługi komputera oraz pakietów biurowych wykorzystywanych w codziennej pracy. Szkolenia dzielone są na kilka etapów, które pozwalają na łatwe przyswojenie nowo nabytej wiedzy.

Sieci komputerowe

Oferujemy szkolenia dotyczące infrastruktury sieciowej, która jest nieodłączną częścią każdej firmy oraz instytucji państwowej. Prowadzimy różnego typu kursy na różnym poziomie zaawansowania użytkowników.

Cyberbezpieczeństwo

Prowadzimy kursy dla szkół i przedszkoli na terenie Opola w zakresie cyberbezpieczeństwa. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie w sieci i zabezpieczeniu wszelkich danych i dokumentów.

Polub nas na facebooku

Śledź nasz profil, najnowsze realizacje oraz nowości w ofercie.
Nasi klienci

Współpracują z nami najlepsi

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zaufały nam największe marki na rynku. Dbamy o każdego klienta, aby każda współpraca stawała się wieloletnią.

Zgłoś usterkę poprzez
panel klienta

Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie
zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu
działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.
Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.